• Miejsce na reklame.

Czy następna budka serwująca kebab to wskazany pomysł?

Kiedy przechadzamy się naszymi ulicami, w sumie możemy dojść do wniosku, że ulubioną potrawą ludzi zamieszkujących Polskę nie jest kotlet schabowy. A co? Naturalnie kebab – chociaż tak naprawdę kebab robiony w Polsce raczej nie przypomina przysmaku przygotowywanego w Turcji, to wcale nie jest powiedziane, iż to jakaś wada. Można powiedzieć, że nasze kebaby są pyszne, przystosowane do europejskich kubków smakowych. Coś jak z chińskimi potrawami, które również zostały dostosowane do smakoszy, którzy zostali wychowani w zgoła innej kulturze.
Czyli pierwsza część tekstu odpowiada na pytanie zamieszczone w tytule – jeśli to ma być ta budka, która będzie serwowała smakowite jedzenie, to bez dwóch zdań taki biznes może wypalić. Należy przygotować porządny biznesplan lokalu z kebabem, aby nie było tak, że uzyskamy kredyt na firmę, ale potem napotkamy na wielkie problemy finansowe.
Ważna jest także odpowiednia reklama lokalu – przecież kebab to żadna nisza, a więc szczególnie lokal posiadający kebab na telefon musi o to dbać. Chciałbym chociażby napisać o tym by postarać się o witrynę internetową własnego kebabu. Dużo osób szuka jedzenia za pośrednictwem Internetu, a więc można śmiało powiedzieć, że umiejętna promocja internetowa jest w stanie dać dobre wyniki. Chociaż tak czy siak smak jedzenia to coś najważniejszego.

Podobne wpisy:

Categories: Biznes

Comments are closed.